Základní informace

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem Powered by ŠKODA AUTO je virtuální verzí sportovně – charitativního happeningu TERIBEAR hýbe Prahou, jehož výtěžek adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízí nenáročnou a neomezenou možnost, ať už chůzí, během nebo nově na kole či elektrokole sbírat kilometry pro dobrou věc.  Rozšiřujeme tak naši TERIBEAR komunitu o nové přátelé s vůlí pomáhat opuštěným dětem. Skutečně bez limitů, a v rámci celé ČR i celého světa.

Ani v roce 2021 nenajdete TERIBEARA na jednom konkrétním místě. Díky nové technologické podobě happeningu si můžeme užívat pohyb a pomáhat odkudkoliv – stačí si stáhnout partnerskou běžeckou aplikaci Strava a registrovat se do naší databáze. Vzhledem k rozšíření sportovní kategorie o cyklisty, zavádíme novou měrnou jednotku –  TERIMETR. 1 TERIMETR se rovná 1 km absolvovanému chůzí či během anebo 5 km absolvovaným na kole či elektrokole. Za každý zaznamenaný TERIMETR věnují partneři akce 20 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Všechny zdolané TERIMETRY se přenesou do výsledkové listiny podobně jako v předchozích ročnících.

Hledáte jiný způsob, jak se zapojit? Podpořte sbírku a staňte členem rodiny TERIBEAR hned teď. Jeden za všechny, všichni za TERIBEARA!

Kdy?

Start 16. září 2021 v 10:00 hod

Kde?

Kdekoliv pomocí sportovní aplikace Strava

Jak?

Virtuálně pomocí sportovní aplikace Strava. Nejen chůzí či během, ale NOVĚ i na kole či elektrokole!

 

Začátek: 16.9. 2021 (čtvrtek), 10:00 hod
Místo: Absolvovat kilometry je možné kdekoliv
Forma akce: Virtuální
Konec: Akce bude ukončena okamžikem dosažení limitní částky 10 mil Kč
Princip: Nutným předpokladem účasti na happeningu je použití sportovní aplikace Strava jednotlivými účastníky, prostřednictvím které jsou zaznamenávány absolvované kilometry. Nově zavádíme jednotku TERIMETR, která představuje 1 km absolvovaný chůzí či během nebo 5 km na kole. Registrovaní účastníci absolvují kilometry (běh, chůze nebo nově cyklistika) a za každý TERIMETR partneři akce věnují částku 20 kč na charitativní účely.
Registrace: Online
Kategorie: Individuální: muži, ženy, děti do 15 let
Skupinová: týmy, rodiny
Školy, sportovní kluby a dětské domovy
Registrační poplatek: 200 Kč